Amiért
ma hálás vagyok:
- ma két katicabogárral is találkoztam 🐞🐞
- a központ mellett van egy hatalmas erdő, halastó, vadkacsák
- itthon a csupaszív macedón barátommal teáztam és beszélgettem egy jó órát 😊
Amiért
ma hálás vagyok:
- az internetért 💻
- a ruháimért
- a reggeli csodálatos, hosszú ölelésért💕 (komolyan mondom, betéptem a szeretettől😄)
Amiért
ma hálás vagyok:
- az életemért
- a csodás erdőért, amely tíz percre van az otthonomtól
- a reggeli hálakönnyekért és a délutáni sírásért, amelytől megkönnyebbült a lelkem 😌
Amiért
ma hálás vagyok:
- végre ismét fakanalat ragadtam, és az elkészült ételt bevittem a központba, hogy megosszam a többiekkel 😊
- olyan közösségben élek, amelyben megélhetem a tiszta szeretetet 💕
- kipróbálhattam, milyen egy golfkocsit vezetni 😎
Amiért
ma hálás vagyok:
- korlátlan mennyiségben ihatok tiszta vizet nap mint nap, sőt, jut mindezekre is: tisztálkodás, mosás, mosogatás, takarítás
- biztonságban élek
- reggel a buszmegálló előtt megláttam egy pipacsot, aminek a szépsége feldobta a napomat 😊
Amiért
ma hálás vagyok:
- a finom reggelimért, és azért is, mert mindennap jóllakhatok
- átköltöztem egy tágasabb szobába, amelyikben extraként egy hatalmas fotel is van 😊
- a belőlem áradó kedvesség és szeretet megsokszorozódva érkezik vissza hozzám 💞
Amiért
ma hálás vagyok:
- a gyönyörű, napsütéses, kellemesen meleg őszi időért
- két csodás meditációért, amelyek közül az egyiket egyedül végeztem a Maharishi-házban, a másikat közösen négy Lélektársammal 😇
- a fantasztikus, őrülten vicces (vagy őrült és vicces) hazaútért bicajjal macedón barátommal, Bobannal (és ezt úgy kell érteni, hogy ketten utaztunk 1 bicajon😅😂)