2023. október 7., szombat

Hálapercek - Kilencedik nap

 

Amiért ma hálás vagyok:

  • ma két katicabogárral is találkoztam 🐞🐞
  • a központ mellett van egy hatalmas erdő, halastó, vadkacsák
  • itthon a csupaszív macedón barátommal teáztam és beszélgettem egy jó órát 😊

2023. október 6., péntek

Hálapercek - Nyolcadik nap

 

Amiért ma hálás vagyok:

  • az internetért 💻
  • a ruháimért
  • a reggeli csodálatos, hosszú ölelésért💕 (komolyan mondom, betéptem a szeretettől😄)

2023. október 5., csütörtök

Hálapercek - Hetedik nap

 

Amiért ma hálás vagyok:

  • az életemért
  • a csodás erdőért, amely tíz percre van az otthonomtól
  • a reggeli hálakönnyekért és a délutáni sírásért, amelytől megkönnyebbült a lelkem 😌

2023. október 4., szerda

Hálapercek - Hatodik nap

 

Amiért ma hálás vagyok:

  • végre ismét fakanalat ragadtam, és az elkészült ételt bevittem a központba, hogy megosszam a többiekkel 😊
  • olyan közösségben élek, amelyben megélhetem a tiszta szeretetet 💕
  • kipróbálhattam, milyen egy golfkocsit vezetni 😎

2023. október 3., kedd

Hálapercek - Ötödik nap

 

Amiért ma hálás vagyok:

  • korlátlan mennyiségben ihatok tiszta vizet nap mint nap, sőt, jut mindezekre is: tisztálkodás, mosás, mosogatás, takarítás
  • biztonságban élek
  • reggel a buszmegálló előtt megláttam egy pipacsot, aminek a szépsége feldobta a napomat 😊

2023. október 2., hétfő

Hálapercek - Negyedik nap

 

Amiért ma hálás vagyok:

  • a finom reggelimért, és azért is, mert mindennap jóllakhatok
  • átköltöztem egy tágasabb szobába, amelyikben extraként egy hatalmas fotel is van 😊
  • a belőlem áradó kedvesség és szeretet megsokszorozódva érkezik vissza hozzám 💞

2023. október 1., vasárnap

Hálapercek - Harmadik nap

 

Amiért ma hálás vagyok:

  • a gyönyörű, napsütéses, kellemesen meleg őszi időért
  • két csodás meditációért, amelyek közül az egyiket egyedül végeztem a Maharishi-házban, a másikat közösen négy Lélektársammal 😇
  • a fantasztikus, őrülten vicces (vagy őrült és vicces) hazaútért bicajjal macedón barátommal, Bobannal (és ezt úgy kell érteni, hogy ketten utaztunk 1 bicajon😅😂)